Pokazy Laserowe Warszawa i inne miasta w całej Polsce i zagranicą.

Omicron Laser Art Ltd, jest jedną z czołowych Europejskich firm inspirujących unikalne widowiska artystyczne w dziedzinie techniki laserowej. Firma specjalizuje się w przygotowaniu oraz przedstawianiu wyjątkowych i jedynych w swoim rodzaju widowisk laserowych laser show, charakteryzujących się wysoką jakością i wyjątkową atrakcyjnością. Omicron zatrudnia doskonale wyszkoloną, aktywną kadrę specjalistów, która, poprzez ogromne zaangażowanie i dzięki swojej pomysłowości realizuje swoje ambicje artystyczne, kreując niezwykle efektywne widowiska laserowe.

Przestawiane przez Omicron Pokazy Laserowe nie jednokrotnie gromadziły blisko stu tysięczną publiczność. W rezultacie, naszych działań firma Omicron została zaproszona do wzięcia udziału i reprezentowania Polski w Największym Międzynarodowym Festiwalu Widowisk Laserowych "EUROPEAN FESTIVAL OF SHOW LASER", który odbył się w Le Cap d'AGDE (Południowa Francja), gdzie zdobyła nagrodę publiczności. Pokaz laserowy z całą pewnością nam się udał, co potwierdza artykuł w renomowanym francuskim czasopiśmie.

Pod linkiem znajduje się artykuł, opiasujący nasze widowisko laserowe, który ukazał się we francuskim miesięczniku  "Pro-Music-News" na temat "European Laser Festival"

http://pro-music-news.com/html/disco/e40517la.htm

Jeśli chcieliby Państwo zorganizować wyjątkowy i niepowtarzalny pokaz laserów firma Omicron z przyjemnością stawi czoła takiemu wyzwaniu. Każdy zorganizowany przez nas pokaz laserowy ma w sobie coś unikalnego, coś co sprawia że Klienci zamawiają u nas kolejne pokazy laserowe. Pokaz laserów Warszawa, mazowieckie spektakle laserowe, laser show Warszawa, Polska i zagranica.

Dla jakości pokazu laserowego istotna jest przede wszystkim inwencja autora / autorów oraz pomysłowość i nieograniczona wręcz wyobtaźnia. Przygotowane od strony teoretycznej show wymaga odpowiedniego sprzętu oraz odpowiednio wyszkolonej i ambitnej grupy fachowców, która będzie wstanie wcielić w życie założenia leserowego spektaklu. Stanowimy zgrany zespół ludzi z pasją, którzy do każdego zlecenie pochodzą jak do wyzwania. My potrafimy to zrobić. Przekonajcie się Państwo sami!

269771 Copyright © Omircom Laser Art Ltd 1996-2016